Ropczyce Pozycjonowanie stron internetowych - promocja i reklama


Ostatnie realizacje
Ciekawe Linki

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie i Optymalizacja.
Pozycjonowanie to działania zmierzające do osiągnięcia przez dany serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek internetowych dla wybranych słów i wyrażeń kluczowych.

Optymalizacja stron (SEO) jest procesem, który ma na celu "umieścić" stronę wysoko w wynikach wyszukiwanych dla danej frazy lub słowa kluczowego. Pełna optymalizacja wszystkich stron wraz z działaniami zewnętrznymi powodują naturalny wysoki wynik.

Proces optymalizacji może być podzielony na:
- wybór słów kluczowych,
- optymalizację kodu - ważne jest, jak strona jest widziana przez ludzi, ale jednakowo istotne jest to, jak strona jest widzialna przez wyszukiwarki. Struktura nagłówków (h1, h2), meta tagów (tytuł, opis), atrybutów alt, title - wszystkie te elementy strony muszą być zoptymalizowane. Nie mniej ważna jest prędkość ładowania się strony. Głównym celem optymalizacji kodu jest optymalizacja poprzez zachowanie standardów internetowych, tak aby strona została włączona do indeksu wyszukiwarek, a przez to później znaleziona przez użytkowników internetu,
- optymalizację treści - zawartość strony ma być jasna dla użytkownika: oddzielone części, które powinny być oddzielone, uwidocznienie elementów ważnych dla strony, odpowiednie zaaranżowanie zawartości strony jak menu, nagłówki. Ważny jest odpowiedni dobór słów kluczowych dla danej strony oraz wplecenie ich odpowiednio do treści,
- dobranie struktury i wewnętrznych linków, których liczba jest znaczącym elementem optymalizacji. Wewnętrzne linki są bardzo ważne, powinny mieć odpowiednią strukturę oraz oczywiście odpowiedni tytuł.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011 MStudio