Praca w MStudio - Ropczyce Strony internetowe

Ostatnie realizacje

Ciekawe Linki

Praca w MStudio

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
(Miejsce pracy - woj. podkarpackie: Rzeszów, Kolbuszowa, Mielec, Ropczyce, Dębica, Pilzno, Sokołów Małopolski, Strzyżów, Łańcut)

Oferujemy:
- zatrudnienie w ramach umowy zlecenie/o dzieło,
- wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
- wsparcie merytoryczne,
- niezbędne narzędzia pracy.
Zakres obowiązków:
- aktywna sprzedaż produktów firmy,
- aktywne pozyskiwanie Klientów,
- prezentacja oferty firmy,
- kształtowanie dobrego wizerunku firmy.
Od Kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia min. Średniego,
- łatwości w nawiązywaniu kontaktów z Klientami,
- znajomości obsługi komputera (MS Office),
- umiejętności organizacyjnych,
- zaangażowania i motywacji do pracy,
- wysokiej kultury osobistej,
- gotowości do pracy mobilnej,
- determinacji i skuteczności w działaniu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji oraz CV wraz ze zdjęciem na adres biuro@mstudio.r-ce.net
z dopiskiem: Praca Przedstawiciel Handlowy - (wybrane miasto).

Uprzejmie prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez MStudio dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych DzU nr 133 poz. 883".

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.